Przejdź do treści
11°CPowietrze: bardzo dobre Odra: 162 cm rośnie wtorek, 13 października 2026 · imieniny: Edwarda, Teofila wschód 07:14 · zachód 18:08
reklama

Pogoń Siedlce

I liga, sezon 2026/2027: 10. miejsce na 18, 12 pkt, bramki 9:8

Sezon: 2019/2020 2020/2021 2021/2022 2022/2023 2023/2024 2024/2025 2025/2026 2026/2027 ← Chrobry Głogów pełna tabela ligi wyniki w dziale Sport

Forma - ostatnie mecze RPRWPWRWP

Najbliższe mecze

Klub i stadion

Rok założenia
1944
Kraj
Polska
Stadion
Stadion ROSRRiT
Adres
ul. Jana Pawła II 2a (ul. Północna 2a), Siedlce
Pojemność
8 000 miejsc
Nawierzchnia
naturalna trawa
Stadion: Stadion ROSRRiT

Trenerzy w sezonie 2026/2027

  • Adam Nocon Adam Noconod 07.2025

Sezon 2026/2027 w liczbach

StatystykaU siebieNa wyjeździeRazem
Mecze549
Zwycięstwa303
Remisy123
Porażki123
Bramki zdobyte729
Bramki stracone448
Średnio zdobytych na mecz1,40,51,0
Średnio straconych na mecz0,81,00,9
Czyste konta213
Mecze bez strzelonego gola033
Najwyższa wygrana u siebie
2:0
Najwyższa porażka u siebie
1:2
Najwyższa porażka na wyjeździe
1:0
Najdłuższa seria zwycięstw
1 mecz
Najdłuższa seria remisów
1 mecz
Najdłuższa seria porażek
1 mecz
Rzuty karne wykorzystane
0 z 1

Wyniki w sezonie

DataKolejkaGospodarzWynikGość
09.10.2026 10 PodbeskidzieL. Klisiewicz 6' 1:0 Pogoń Siedlce
20.09.2026 9 Pogoń SiedlceM. Rosołek 39'; S. Kobusiński 71' 2:1 Arka GdyniaK. Gruszkowski 44'
12.09.2026 8 Chrobry Głogów 0:0 Pogoń Siedlce
29.08.2026 6 Pogoń SiedlceP. Szur 30'; S. Kobusiński 35' 2:0 Stal Mielec
21.08.2026 5 Lechia GdańskA. Shakh 51' 1:0 Pogoń Siedlce
15.08.2026 4 Pogoń SiedlceS. Kobusiński 30' 1:0 Polonia Warszawa
07.08.2026 3 Polonia BytomJ. Szymański 68'; K. Orlik 72' 2:2 Pogoń SiedlceM. Rosołek 9', 82'
01.08.2026 2 Pogoń SiedlceD. Szuprytowski 45' 1:2 NiecieczaR. Boboc 77'; K. Zapolnik 88'
25.07.2026 1 Pogoń SiedlceN. Zielonka 25' 1:1 ŁKS ŁódźM. Błachewicz 47'

Strzelcy w sezonie 2026/2027

#ZawodnikGKA
1M. Rosołek3
1S. Kobusiński3
3D. Szuprytowski11
3E. Dzięcioł1
3F. Kendzia1
3N. Zielonka11
3P. Szur1
3S. Szczytniewski1

Gole w meczach ligowych i pucharowych. Gole samobójcze rywali nie są liczone zawodnikom.

Puchar Polski

reklama

Kadra w sezonie 2026/2027

ZawodnikNrWiekGAŻKCK
Bramkarze
J. Tomkiel1200000
J. Lemanowicz57260000
Obrońcy
K. Miś2290331
P. Szur4291010
D. Jakubik14350010
F. Kendzia26281020
J. Barczak27190100
Ł. Trepka29190110
S. Szczytniewski72221010
Pomocnicy
M. Kizyma6230000
D. Szuprytowski7361130
R. Makowski10290100
B. Poczobut16320010
M. Marzec17310010
E. Dzięcioł31271030
Boleslaw Swierczewski47180000
Napastnicy
M. Rosołek9243000
O. Kozlowski19200000
S. Kobusiński21273030
P. Klimek22190000
C. Demianiuk56330010
N. Zielonka95211100

Skład zgłoszony do rozgrywek (22). Gole, asysty i kartki policzone z relacji meczów ligowych i pucharowych; źródło nie podaje liczby występów w trakcie sezonu.

Tabela: I liga, 2026/2027

#ZespółMPktBilans
1 Pogoń Grod. Mazowiecki 10 21 19:8
2 Polonia Warszawa 10 17 17:13
3 Nieciecza 10 17 16:14
4 Lechia Gdańsk 10 16 19:16
5 Warta Poznań 10 15 18:15
6 ŁKS Łódź 10 15 13:11
7 Ruch Chorzów 10 15 11:11
8 Miedź Legnica 10 14 14:10
9 Stal Rzeszów 10 14 11:17
10 Pogoń Siedlce 9 12 9:8
11 Odra Opole 10 12 8:9
12 Chrobry Głogów 10 12 11:12
13 Polonia Bytom 10 12 15:17
14 Stal Mielec 10 12 16:24
15 Podbeskidzie 10 11 13:14
16 Arka Gdynia 10 11 12:13
17 Unia Skierniewice 10 11 12:17
18 Puszcza Niepołomice 9 6 8:13

pełna tabela: bilans, forma, u siebie i na wyjeździe →

Źródło danych: API-Football. Sezon w trakcie, dane z 13.10.2026.